kínai rizs tál (0 tétel)
hollóházi virágos
tál leveses
világháborús kulacs
tűzoltó sisak
ibolyás csupor
tóvölgyi
kórusz rézkarc
dohányzóasztal üveg
andrees
tűzi aranyozott
boulle óra
baranya megye
aranymedál
varróláda
selyem köntös
képcsarnokos festmények
neoreneszánsz bútor
tisztálkodás
2 fillér 1932
szergej
kicsi képkeret
hollóházi néger nő
régi öntöttvas
herendi porcelán tojás
játék csomag