paon de peking (1 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 11. 09:11
29.900 HUF
81.79 USD
vas tál
lettország
1908 1 korona
fülbevaló tahiti gyöngy
női cipő 42
tamás mária
karosszékben
kubista szobor
5 fillér 1948
lekvártartó
tűzzománc kovács sándor
herendi sárkányölő
zsolnay iskoláslány
oktató
inas csengő
faun és nimfa
bélyegnap
varga rézkarc
kalocsai mintás porcelán
maple leaf
gyöngyház intarzia
kerámia kávéskészlet
ezüst levélbontó kés
antik akvarell
görög ezüst