Antik (16 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 06:27
2.999 HUF
8.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 05:47
4.999 HUF
13.97 USD
Mára már antik KIJEV aranyozott porcelán táncoló kozákpár kisebb figura HIBÁTLAN 7x7cm képek szerint
2.499 HUF
6.98 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 07:30
7.500 HUF
20.96 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 10:48
40.000 HUF
111.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 14:03
40.000 HUF
111.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 13:47
110.000 HUF
307.46 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 17:48
12.000 HUF
33.54 USD
ciril betűs
gondos józsef terrakotta
bélyeg magyar 1933
halászok rézkarc
keresztelő ezüst evőeszköz
sent
visszatér
herend lux
kézműves egyedi maci
szlovákia korona
sanctorum
alföldi bella menza mintás
vári porcelán
antik irizáló bögre
augusztinyi
ezüst forint 1956
szabadszállás
moldován béla
gablonz malom
első napi veretek
likőrösüveg tálca
német kanna
miroslav klinger
porszoró
német porcelán asztali lámpa