Karácsonyfadísz (1 tétel)
Eladva: 2024. márc. 01. 07:330 licit
márti
süteményes könyv
régi gombok
tűzkő
lipicai
dombornyomott
mirr murr
csúcs dísz
20 fillér 1921
kossuth pohár
buren
albert lászló
herendi karaffa
i vh
retro cica
fali akasztó
aranyozott 200 forint
kovács istván
csíkos miklós
retro konyhai
kínai paraván
zsolnay türkiz
ezüst hegedű
bíborpácolt
sérült szobor