régi (16 tétel)
Lejárat: 6 nap 22 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 5 nap 22 óra3 licit
601 HUF
1.69 USD
Eladva: Ma, 20:306 licit
Eladva: Ma, 20:2917 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 20:005 licit
SLAGGENWALD EXTRA porcelán Aranyozott szervíz tálaló készlet 7 db hibátlan gyönyörűség! Régi értékes
45.001 HUF
45.001 HUF
45.000 HUF
126.72 USD
Eladva: 2024. máj. 08. 20:056 licit
Eladva: 2024. ápr. 22. 20:224 licit
Eladva: 2024. ápr. 10. 20:006 licit
Eladva: 2024. ápr. 13. 20:101 licit
Eladva: 2024. ápr. 03. 20:185 licit
Eladva: 2024. márc. 21. 19:013 licit
Eladva: 2024. márc. 19. 19:508 licit
Eladva: 2024. febr. 22. 19:4411 licit
szalámis villa
német náci ss
zsákodi csiszér
évszámos kerámia
hédervári
sétáló petróleum lámpa
nagy dezső
ifj kovács
645
brüsszeli 60 x 80 cm
major tamás
bodrogkeresztúr i
csésze eozin
kövesdi nagy
király károly kerámia
viktoriánus porcelán
kalotaszegi írásos kézimunka
fa furulya
200 korona
pekingtől
szűz mária kisjézussal
forgalmi sor 2022
1921 hivatalos
hímzett lenvászon
herendi porcelán kosár