türkiz váza (1 tétel)
aranyozott fülbevaló
bálin
gránit pohár
laborcz
bmf
gyöngyházas
török ékszer
karolina
bogyós gyűrű
art deco ezüstözött
retro szekrénysor
virslis
csanády
retro kanapé
pilch dezső
döbrentey
drasche hasas bögre
patikai mérleg
italos készlet
márvány mozsár
zsolnay jános vitéz
16 század
károly róbert
zsolnay pipacs
csipke csík