antik kerámia (9 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:23
48.020 HUF
133.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 18:40
29.500 HUF
81.81 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 08:30
6.800 HUF
18.86 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 11:22
6.000 HUF
16.64 USD
Antik Hummel porcelán kézi festésű, jelzett Madonna kerámia szobor 34 cm, vallási emléktárgy ajándék
79.000 HUF
219.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:23
79.000 HUF
219.08 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 14:11
15.000 HUF
41.60 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 14:10
15.000 HUF
41.60 USD
porcelán gólya
bélyegtartó
álmos
spolarich
gyűrű antik fehérarany
ezüstözött angol
platina ékszer
ezüstpart
rézkarc portré
ferenc józsef 1 forint
puttós csillár
gyügyei nagy zsigmond
faragott mária
foci labda
színezett fotó
bavaria kanna
mauritius
guan yin
pallas nagylexikon
vértál
csehszlovák szék
golyós nyaklánc
tejüveg búra
kék tányérok
ferenc józsef pohár