ausztria (0 tétel)
talpas üveg tál
ezüst figurális asztalközép
70 éves
karácsonyfadísz rózsaszín
vörösréz lámpa
aranyozott étkészlet
bronz réz csillár
malasits
ezüst medál papucs
gyöngy táska
hummel angyalka
galgocz
kocsonyás alföldi
voigtlander fényképezőgép
jane eyre
antik karnis
daru lámpa
zsolnay eozin hajnalka
lepidolit
gyöngyház berakásos
fauna
vászon ing
tang ló
ezüst karkötő 925
sindy baba