szobrocska (243 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 16:04
3.000 HUF
8.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 21:35
70.000 HUF
193.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 09:00
1.300 HUF
3.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 06:55
2.500 HUF
6.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 08:53
1.000 HUF
2.77 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 17:57
3.900 HUF
10.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 22:51
2.990 HUF
8.28 USD
Román nagyobb méretű kutya kutyus nipp figura porcelán vitrindísz vitrin hagyaték régiség nosztalgia
8.990 HUF
24.91 USD
8.990 HUF
24.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 07:43
35.000 HUF
96.96 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 09:19
8.500 HUF
23.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 10:44
8.000 HUF
22.16 USD
Alba Iulia-Coral kézi készítésű porcelán női alak csipkés-fodros ruhában virággal,jelzett, számozott
6.000 HUF
16.62 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 20:25
21.900 HUF
60.67 USD
babits
2 fillér 1931
kossuth 2 forint
kínai faragás
kicsi képkeret
kerényi j
nádazott fotel
cross
antik fogas
végh gusztáv
szabó ferencz
engel
keleti lámpa
lovas kép
alföldi sószóró
diskay lenke
2000 forint millenium
bőr falidísz
h0 piko
bordó pohár
kati
ezüst cukorcsipesz
tojásfőző
japán akvarell
búzakalász