Porcelán (6.971 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 21:32
495.000,-
Feltöltve: 2024. máj. 15. 21:33
Feltöltve: 2024. máj. 19. 19:28
12.000 HUF
33.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 07:30
15.000 HUF
42.24 USD
Zsolnay Marie Antoinette hibátlan, sosem használt, 8szem. étkészlet, kávés, teás, süteményes készlet
Zsolnay Marie Antoinette porcelán készlet
460.000 HUF
1,295.37 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 15:45
30.000 HUF
84.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:24
420.750 HUF
1,184.84 USD
1983.ZSOLNAY RETRO… Szépséges nagymélytányér, kettő darab együtt ! 23cm
LEÁRAZVA 3900.-ról…
1.983 HUF
5.58 USD
Feltöltve: Ma, 11:02
6.100 HUF
17.18 USD
Feltöltve: Ma, 11:02
29.000 HUF
81.66 USD
Feltöltve: Ma, 11:02
21.800 HUF
61.39 USD
Feltöltve: Ma, 11:02
9.500 HUF
26.75 USD
Feltöltve: Ma, 09:29
80.500 HUF
226.69 USD
Feltöltve: Ma, 08:36
158.000 HUF
444.93 USD
Feltöltve: Tegnap, 21:49
750.000 HUF
2,112.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:06
4.000 HUF
11.26 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:21
463.500 HUF
1,305.23 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:56
6.500 HUF
18.30 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:06
290.000 HUF
816.65 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:10
20.930 HUF
58.94 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:15
48.600 HUF
136.86 USD
cukorka
duran duran
aranykarperec
thonet virágtartó
foglalat
plüss nyúl
facsillár
aranyozott zsolnay
herendi tejkiöntő
játék figura
madár váza
karácsonyi dísz
tanzanit gyűrű
intarziás tálaló
asztali kereszt
orgona festmény
fekete opál
20 schilling
torta lapát
móga
lány cicával
koloniál szekrénysor
100 forint 2002
barokk kézitükör
üveg karaffa