Török jános (1 tétel)
gombász
duarius
zsolnayi
antik hamutartó
falióra mutató
sétabot tartó
intarziás dohányzóasztal
fajansz teáskészlet
juhász sándor
csöcsös korsó
porcelán lányok
kavich
japán kaspó
építőelem
vas serpenyő
antik rézkarc
órakulcs
borostyán váza
balatonalmádi
férfi fülbevaló
50 forint 1993
játék pisztoly
isten hozott
alföldi menzaminta
rohamjelvény