petróleum lámpa (2 tétel)
árpád vezérei
herendi porcelán kosár
halászok rézkarc
sárkány csillár
maróthi major
fehérarany opál
piros női
kerámiák butella
aranyozott tányérok
gránit vidám
lei unc
azonos
p molnár
lóportré
zsákodi csiszér
ezüst hólyagos tálca
óriás kagyló
arany fülbevaló 18
antikf üggöny
j3
nagy kézi szőnyeg
zsolnay tervrajz
redouté
herendi porcelán hecsedli mintás
munkásőr karszalag