barokk (0 tétel)
gyalogságiásó
gpm
korsó népi festett
nolipa istván pál
kerámia szobor lány
porcelán madár mini
festmény szigliget
neo renesans
kézi csomózású selyem szőnyeg
komód restaurált
penyaska lászló
kőbányai porcelánok
alföldi porcelán varia napocskás
díszpárna huzatok
drasche lány tállal
zsolnay búzavirág mintás bonbonier
igazolójegy
5 korona replika
belgium euro
debut
sanctorum
zsolnay apró virágos barokk
hímzett lenvászon
piros gyertyatartó
1972 április