virágtartó (0 tétel)
arany nyaklánc medállal
intarziás asztalka
5 rubel 1909
aranyozott evőeszköz
zamat
irodabútor
szerszámos szekrény
fehérarany ékszer
kocsikerék
fajansz fűszertartó
összecsukható pohár
hollóházi őzpár
adventi koszorú
utazós óra
hegedűtokos
jós kártya
porcelán sodrófa
strauss
védett
repesztett mázas
húsvéti terítő
antik angyal
szecessziós textil
bagoly lámpa
vonyarcvashegy