arkangyal (7 tétel)
rézveretes női íróasztal
hímzett vászon terítő
jaroslav smidek
alföldi mokka
gorka jelzett
bauhaus termosz
vegán illatgyertya
magyar agár 2000 ft
porcelánfoglalat
régi plüss játékok
karácsonyfadísz váza
szovjet dísz
szobor 36
saláta szedő
hollóházi deco
bartha istván
wmf merőkanál
kutyafigura
1974 április
fég légpuska
czech glass
zsákodi csiszér
katona karácsonyfadísz
antik kandaló
hibátlan zsolnay bögre