zöld (7 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 13. 14:07
5.000 HUF
13.61 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:47
25.000 HUF
68.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 12:35
19.000 HUF
51.70 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
22.000 HUF
59.87 USD
Feltöltve: 2023. szept. 28. 23:09
4.990 HUF
13.58 USD
Kézzel csiszolt,jelzett,cseh MAYFAIR ólomkristály állatfigura a 70'-es évekből,bagoly zöld szemekkel
3.990 HUF
10.86 USD
vasárnapi újság
hibás zsolnay
one pound
réz tükör
fa szobrok
lkm
fa talp
szennik
orosz lakk
100 korona 1902
betétkönyv
porcelain
gorka hal
sérült
seltman
scholz
angyalkás fémdoboz
jardinier
vastag porcelán
toramutato
kerámia gyertyatartó modern
ékszertartó szekrény
kulcsos szekrény
hajkefe
darázs váza