iparművész (8 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 05. 11:24
59.000 HUF
163.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:29
3.480 HUF
9.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
44.000 HUF
121.69 USD
ötágú réz gyertyatartó
herendi aranyfácán
alpakka kanna
a magyar nép művészete
hungária kerámia
angol porcelán teás
alpina zsebóra
európa utazó óra
hollóházi lovas huszár
régi gyalu
xantus géza
soltész albert
platni
sendra
oskóné
diósgyőri
cseh bizsu
aranyozott étkészlet
szőnyeg sérült
1979 ezüst
zsolnay klein
kalapforma
zord
saroktéka
fűszer tartó polc