blaskó jános (0 tétel)
molnár g zoltán
kender fésű
poltrona
bartmann
napako lámpa
orosz quartz
mg5
kancsó fonott fülű
ékszer vitrin
alföldi porcelán tulipános
nagy zár
sárkány csillár
mester levél
orvosi antik könyv
alföldikancsó
sérült asztal
zöld rózsás porcelán
szöveges falvédő
hűtőgépgyár
piros gyertyatartó
hord
1962 augusztus
herendi lehár
aranyozott gránát
mid century éjjeliszekrény