asztali bronz lámpa (2 tétel)
rubinpácolt
század
retro textil
onix nyakék
herendi vrh
retro gumi baba
pillangós teás
porcelán ékszer
alföldi barna csíkos
mesefigura
ábrahám péter
aquincumi liba
anime
kishonthy jenő
tűzi aranyozott
eozin figura
ezüst szipka
vadász porcelán
hegedűs gyula
szűcs árpád
körzőkészlet
borbás tibor
zsolnay bögre balaton
arany longines
völgyi dezső