1 tétel
hajó láda
atlantisz
olcsó
toronydísz
vörösbor
mágia
thun angyal
igló
4 szék
zongora gyertyatartó
bőrműves
régi ezüst ékszer
keresztszemes terítő
1000 pengő 1945
furnér
1984 20 forint
asztali csengő
vászonzsák
lat készlet
rc autó
fenyő andor endre
zsolnay vadrózsa
szamosvári józsef
citrin gyűrű
muránói hamutál