kínai kerámia figura (0 tétel)
sz kárpáty
kart
pipacsos táj
alabástrom ékszerdoboz
elefántfejes
jelzett réz tál
herendi kiskondás
kézi csomózású selyem szőnyeg
erkel bank bán
kék sárkány
gyűrűtartó cipő
zsolnay porcelán alapmázas
gucci parfüm
hollóházi mesemintás bögre
gyalogságiásó
rokokó figura
vastag sodrott
falu rézkarc
nagy zár
herendi viktória mintás süteményes tányér
m péter
jaz óra
sármány béla
korcsek jános
1962 augusztus