szoknya (3 tétel)
Rendkívül dekoratív vékony hímzés pamut föggöny szoknya drapéria vitrázs készítéshez 250x67cm duplán
6.000 HUF
16.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:24
3.000 HUF
8.26 USD
kínai porcelán váza
17 század
jászkisér
timor
aranyozott fülbevaló
tűgoblen
nagykáta
antik falióra szerkezet
halálfej
motoros szemüveg
zsolnay búzavirágos készlet
köves gyűrű
arany forint
könyves vitrin
kötött pulóver
halas gorka
kacziány aladár
riess
málta
nagykovácsi
márvány gyertyatartó
2 forint 1950
taverna
dolgozó
lovag