100 selyem (1 tétel)
gyertyatartó falikar
enterprise
alföldi porcelán leveses csésze
solingen bicska
korall rózsa
névre szőlő
arany ékszeróra
puskás tibor
quartz karóra
pengő gyűjtemény
magyar anekdotakincs
zóni lászló
parádfürdő
fény és árnyék
török tál
aranyozott falióra
retro étkező asztal
gurulós ló
vászon fazék
dutka
bataszek
angol porcelán bögre
cságoly
curt schlevogt
régi dominó