vászon táska (6 tétel)
bögre csésze
lipicai
hímzett ing
fa váza
herendi teáscsésze viktória
zománcozott kiöntő
aranyozott evőeszköz
korda béla
yacht
herendi áttört kosár
kovács gina
fém hamutál
et üd
szabó dezső
őzek
gallet
nicaragua
feketelőporos
fém bútor kerti
kecskés
ezüst poháralátét
erdőbénye
arita
muránói kínáló
márti