90 tétel
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. febr. 06. 13:34
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
Eladva: 2024. ápr. 20. 12:28
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
kis
aretta
f1
üvegtábla
táskaírógép
zsolnay gerezdes váza
ezüst szív medál
1 korona 1913
porcelán sün
papp sándor
aquincumi kacsa
sarok polc
antik karácsonyfa dísz
régi vászon
lévai
zsolnay libatömő lány
herendi jegesmedve
miniatűr festmény
szürke
babaház bútor
gladiátor
800 ezüst
sarokgarnitúra
manet
500forint