90 tétel
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. febr. 06. 13:34
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
czobor sándor
pengő 1942 1
madeira függöny
banknote
kalocsai készlet
cicapár
lószobor
birodalmi porcelán
kárpátok
lovagi
herendi gyűrűtartó
komádi
namíbia
porcelán állat
herendi porcelán tojás
szlavon dénár
alföldi porcelán lapostányér
antik síléc
levestál
halas étkészlet
retro bőrönd
aeroflot
bártfa
zöld turmalin
eschenbach jenő