gyerekek (0 tétel)
2 pengő 1943
zsolnay pillangós lapostányér
rattan komód
kis roóz ilona kerámia
lichtenstein
éremtároló
intarziás asztalka
gáspárdy sándor
balerina festmény
barokk lámpa
fa polc
kék cukortartó
réz konzol
cserepes istván
szőlőfürt
inascsengő
zinn
kádár katalin
zsákvászon
károli biblia
nagyméretű terítő
zsolnay ginko
orosz készlet
asztal kihúzható
eredeti picasso