debreczen (1 tétel)
Régi Kun Miksa Debreczen felírattal szódavízes üveg !
Kun Miksa Szíkvízüzem Debreczen
2.600 HUF
7.31 USD
zsolnay váza 35 cm
alföldi porcelán süteményes tányér
kolobok
mini baba porcelán
zománcozott medál
hummel iskolás
muránói gondola
edvi illés aladár rézkarc
bögre harkány
putti
férfi akt festmény
behúzott gömb
mohácsi fekete kerámia
hímzett vászon terítő
kun márta
hordatlan
kályha láb
mallász gitta
borsfay állólámpa
kávés szettek
minitányér
angyalkás bögre
regency hollywood
cici
tengerész kard