zöld arany (11 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 18:27
38.000 HUF
107.38 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 19:52
8.900 HUF
25.15 USD
Vaclav Stepanek JELZETT üveg váza Loetz stílusú - Jack in the Pulpit - nagy méretű, zöld arany színű
90.000 HUF
254.32 USD
Feltöltve: 2023. szept. 08. 09:35
2.250 HUF
6.36 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 13:53
19.900 HUF
56.23 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 09:14
19.000 HUF
53.69 USD
Feltöltve: 2023. júl. 16. 16:49
1.600 HUF
4.52 USD
Feltöltve: 2023. jún. 23. 22:59
29.990 HUF
84.75 USD
Feltöltve: 2023. jún. 23. 22:33
29.990 HUF
84.75 USD
péter ferenc
retro karácsonyfadísz óra
major tamás
vadászos készlet
olasz euro cent
szőnyeg 60 cm
ajka kristály dekantáló
komód restaurált
újkígyós
angyalos váza
textilipar
1957 20forint
penyaska lászló
birizdó gabriella
egyházi palást
ezüst 13 latos
hullámos talpú
régi cimkés
art deco üvegkészlet
cicás képeslapok
ezüst hús
naptárak
üveg gyertyatartók
1963 kártyanaptár
royal dux jezek