odol (0 tétel)
kuczora
árpád vezérei
parisi nagy
porcelánfoglalat
falu rézkarc
aquincum kalocsai
kézi csomózású futó
kicsi tányér
ezüst karkötő tömör
bécsi bronz szobor
alföldikancsó
jelzett réz tál
zöld lámpa búra
200 forintos unc
kalló bandi
glass vase
tóbiás györgyné
ezüst forint 1956
tihanyiné hadamcsik mária
reiszman
nagyvirágos váza
retro virágmintás bögre
csinos 14k fülbevaló
antik teababa
erste