vonatos (2 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 06. 19:33
9.500 HUF
25.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 19:16
1.490 HUF
4.07 USD
16 század
aranyszélű
fémszekrény
macskaváza
buszjegy
ezüst koponya
tordai székely mihály
bezerédi
balatoni klára
palla jenő
hollóházi szedres porcelán
zsolnay ibolyás tál
dr oetker
bottega
molnár ferenc
tea kanna
tányér tartó bak
art deco mennyezeti lámpa
aranyozott bankjegy
öntöttvas kaspó
caran
fém plakett
1972 október
kocsonyás tál
mézborostyán