olajmécses (4 tétel)
színezett rézkarc
ceruzatartó
rajki
london topáz
pöttyös kancsó
traktorgyár
gorka géza kos
kristály készlet
fischer kancsó
ericsson
tálas polc
leveses csésze
swarowsky
zsolnay teáscsésze
padló váza
ezüst késbak
heating
hilla peyk
posztó
magyarország és erdély
tokai
10 forint 1962
modern szobor
intarzia
cirkónia