tejüveg (15 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 20. 21:32
3.500 HUF
9.62 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 09:18
18.000 HUF
49.47 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 06:28
2.500 HUF
6.87 USD
Feltöltve: 2023. júl. 04. 18:55
21.800 HUF
59.92 USD
herendi madarak
intarziás asztalka
arany 14k gyűrű
retro üvegváza
2 pengő 1943
fajansz lámpa
játékkatona
zománcos kulacs
iskola köpeny
1 forint 1952
karcagi kerámia
veress elemér
húsz korona
hímzett kötény
szecessziós karosszék
ónémet könyvespolc
compack
aranyozott üveg
tálca fémkeretes
ts
erdőbénye
aranykéz
zdekauer
sebesülési
kereszt nyaklánc