kínáló (30 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
250.000 HUF
694.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 14:33
2.800 HUF
7.78 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 13:34
6.000 HUF
16.67 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 09:55
52.990 HUF
147.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 23:01
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 20:06
5.500 HUF
15.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 02:00
9.000 HUF
25.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 02:00
4.502 HUF
12.50 USD
Feltöltve: 2023. okt. 16. 17:58
17.000 HUF
47.22 USD
Öntött üvegből készült kínáló tál. Sérülésmentes állapotban. Belül középen 4 cm magas elválasztóval.
4.000 HUF
11.11 USD
ezüst pénztárca
alföldi barna csíkos
magyarország mozdonyai
kerámia tálak
hollóházi néger nő
celldömölk
antik kulacs
babits
herwerth
escher
chesterfield forgószék
divald
ablak zsiráf
molnija zsebóra
cintányér
fiji
réz asztali tükör
art deco tacskó
serves
xviii századi
révay
strobl alajos
koloniál állólámpa
súlyos falióra
borbás tibor