lila (0 tétel)
bortartó szekrény
darvas iván
urszinyi
lovak festmény
2 márka ezüst
mettlach
ezüst cukorcsipesz
bőr ló
önkéntes rendőr
ferenc józsef 10 korona
baktay
galilei
hollóházi kupica
biczó
herendi pbr
lisner
gyászjelentés
aranyozott érmék
trébelt
herendi kakasos
porcelán szamár
antik kulacs
mázas kancsó
herendi csibe
dombornyomott üveg