tál (1 tétel)
hidi endre
herendi türkiz
orosz fém
márvány doboz
mokett ágytakaró
zsolnay zöld pöttyös
zsolnay eozin sérült
krajtsovits margit
24k arany
ezüst gyűrű nagyméretű
ac milan
kávéscsésze porcelán
vörösréz forma
boch belgium
tölgyleveles
bronz füstölő
zsolnay iskoláslány
ifj
pillangó medál
sportérem
ikonkép
salvador dali litográfia
tallérsütő
bastet
hollóházi lovas huszár