fillér (0 tétel)
korondi karcolt
beszédes bronz
kém fényképezőgép
löwenstein
holland rózsa
ohara koson
jelzett réz tál
berthe morisot
pávás falikép
réz iránytű
kalocsai mintás függöny
ibolya mintás csésze
nagy gólya
király károly kerámia
kart
halászok rézkarc
pedestal
strucc táska
kancsó fonott fülű
takeshi nii
1 frank 1948
bardócz dezső
üveg gyertyatartók
kovácsoltvas kerti garnitúra
zsolnay dús