pohár boros (0 tétel)
herendi táncoló betyár
étkészlet angol porcelán
zsolnay kenyérszelő
100 forint 1992
ajtókilincs
balatoni emlék
növény litográfia
theresienthal
tchibo
findzsa
fém váza
tükör kerámia
antik gyöngy
kombájn
gádor emil
könyv prés
steyr
mackó kerámia
bán
német porcelán figura
18 század
ázsiai szobor
retro falitál
judeika
geometrikus