boroskancsó (1 tétel)
Régi öntött üveg kiöntő, dekantáló, boros kancsó, jelzett, vastag falú, jeges teának, limonádénak 1l
3.000 HUF
8.44 USD
kalapács
buton fülbevaló
bohemia váza
vitrin szekrény
vecsési sándor
csallóközi farkas lőrinc
zsolnay teáscsésze
skorpió
churchill porcelán
bútorszövet
impresszionista
siemens
péczely
klisé
miracle
réz veret
öv csat
drasche tál
női pénztárca
sztereo
szekrénysor
ezüst gyűrű zafír
hollóházi étkészlet
szent istván 1938
színezett rézkarc