8 tétel
porcelán babák
louis vuitton
arany karika gyűrű
cseh tányér
rippl
bencze lászló
bőr fotel
zsolnay török jános
korbely istván
csergezán pál
lámpa alkatrészek
régi kés
herendi jézus
fali telefon
burai
kolibri
tortalapát
somos miklós
levél
herendi sérült
aranyozott váza
antik lámpabúra
retro kávé
űrhajós
mhsz