vereco (1 tétel)
Vintage francia öntött kristály jellegű üveg tálka kínáló jelzett Vereco France Duralex 1960-as évek
4.000 HUF
11.11 USD
zsolnay címer
poulsen
imaszék
zsolnay nyakék
szarvasok
wirkkala
5 ft 1947
herendi egér
jeep
zsolnay névjegytartó
rusztikus szekrény
antik ceruza
herendi viktória mintás étkészlet
kerti kerámia
mártély
pirogránit falidísz
sütemény tartó
achát szelet
fekete köves gyűrű
festmény sérült
dietmar
vintage csillár
jelzett üveg
szemzőkés
manlicher