tapio wirkkala (0 tétel)
külsőleg üveg
10 euro ezüst
fazzoletto
régi csoki
herendi vhn
kutyás képeslap
puttós váza
jelzett retro kerámia
egyéb magyar
lekváros csupor
borostyánszínű üveg
zsolnay váza 35 cm
kemény györgy
serf
antik mikulás
asztai csaba
koszorú tartó
reflex gömb
dobsina
karácsonyfadísz medve
szőlőhegyen
bordó pohár készlet
elektrofém lámpa
festmény keretben
erdélyi lakoma