barokk (30 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 05. 10:42
385.000 HUF
1,076.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
220.000 HUF
615.34 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 12:00
215.000 HUF
601.36 USD
Antik Egyházi Francia Barokk Tűzíaranyozott Réz,Topolya Gyökér Intarziás Krisztus Fali Oltár. 26 cm.
145.000 HUF
405.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:18
130.000 HUF
363.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
125.000 HUF
349.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 09:32
119.990 HUF
335.61 USD
Leàraztam. Antik Barokk rokokó stílusú Házi oltár, Jézus Krisztus fa kereszt, feszület szentháromság
98.000 HUF
274.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 20:34
85.000 HUF
237.75 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:40
84.800 HUF
237.19 USD
Feltöltve: 2023. szept. 20. 20:49
75.000 HUF
209.78 USD
28.750 HUF
80.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 14:37
55.000 HUF
153.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 11:34
45.000 HUF
125.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 09:37
28.200 HUF
78.88 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 11:44
19.900 HUF
55.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 11:29
11.500 HUF
32.17 USD
antik reklám
620 slavia
porcelán figura kislány
felekiné gáspár anni
alföldi porcelán levesestál
világ ifjúsága
luch óra
felvidéki emlékérem
faragott kereszt
tóth vissó árpád
velencei dukát
1946 5ft
ray
winchester
gyulai
szocialista hazáért
porcelán vágódeszka
10 centimes
kossuth 5
német porcelán tányér
mintaóra
rudolf alt
keresztény
ulla popken
patkolt tojás