si (1 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 22. 13:41
9.000 HUF
24.48 USD
ökörvér
lladro porcelán
antik írógép
vértesi péter
art deco dohányzóasztal
szocialista brigád
kerámia kecske
herendi fedél
motoros sapka
aranyozott keret
hollóházi anna
1 forint 1879
1940 10 fillér
hans
würtz ádám rézkarc
medgyessy kovács gyula
kültéri szobor
kovács attila
július
1919
orvosi lámpa
körte
régi lemezek
késmárk
18 k