iv (2 tétel)
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
688.07 USD
200 forint 1998
zsebóra mutató
hosszú lajos
smaragd köves
női bőr táska
nagykanizsa
justitia szobor
faragó miklós
kék rózsás
mézes csupor
vasmű
fényképalbum
buday ágota
hollóházi tálas lány
makula
bereznay
nemesacél
aquincumi szánkózó
kreuzer
hollóházi vadász
fali kávédaráló
rézfokos
tv játék
mellszobor bronz
lobogó