Antik ezüst (14 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 14:48
4.830 HUF
13.34 USD
Feltöltve: 2024. jan. 09. 14:25
380.000 HUF
1,049.81 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:41
11.000 HUF
30.39 USD
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
678.11 USD
Feltöltve: 2023. okt. 28. 02:17
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 13:41
9.000 HUF
24.86 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 19:57
6.990 HUF
19.31 USD
Feltöltve: 2023. júl. 02. 12:43
95.000 HUF
262.45 USD
népi lámpa
london
art deco tálaló
100 forintos
üveg tálka
12 személyes
villeroy étkészlet
westminster
swatch
népi ékszer
kézilabda
60 as évek
női fej
hollóházi kislány
felújított
ezüst gyűrű köves
zsolnay eosin
rókabunda
fondue
2 forint 1975
jézus szobor
weiss
bieder keret
józsa jános tűzzománc
ibolya váza