polcos (1 tétel)
dísz tányér
bohemia kristály váza
pavel
faragott dísz
délibáb
orvosi eszköz
ez alex
ulla popken
100 dollár
üveg fűszeres
zsolnay aranytollazott
restaurálandó
olaj vászon
károly király
zománcozott vödör
rudolf ditmar znaim
jiri jiroutek
győri istván
filagória
muránói hal
kozsok
fa hintaló
iglay
fülhallgató
retro kávéfőző