ezüst gyertyatartó (0 tétel)
door ferenc csendélet
forint 1885
anglia térkép
réz fénykép tartó
zsolnay paradicsom madár
porcelán posztamens
malac karácsonyfa dísz
makora
antik sérült festmény
kutya nyomat
kolobok
tál vastag
parazsas vasalók
báránygyapjú
piko trafó
dallos sándor
muránói gondola
puttós óra
népi kulacs
fali fém dekoráció
cici
női köpeny
csabai rott margit
sablonok
jelzett retro kerámia