festett ikon (1 tétel)
CSÍK ZOLTÁN régi vintage görög témájú festett jelzett fa ikon falikép fából készült plakett fali kép
18.000 HUF
49.73 USD
tejopál
vázapár
bornemisza lászló
gőgös gúnár
zsuzsanna és a vének
azurit
nagybőgő
kristály szobor
vasvilla
murano váza
turi endre
péklapát
laborcz
zsolnay pillangós cukortartó
donát
csepel varrógép
gorka lívia tál
2 forint 1957
ezüstözött tükör
bényi lászló
rinocérosz
csillaghegy
tenisz
páva fotel
házivászon