Antik ezüst (15 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 14:48
4.830 HUF
13.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 13:57
32.000 HUF
90.12 USD
Feltöltve: 2024. jan. 09. 14:25
380.000 HUF
1,070.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:41
11.000 HUF
30.98 USD
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
691.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 28. 02:17
6.000 HUF
16.90 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 13:41
9.000 HUF
25.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 16. 10:51
6.856 HUF
19.31 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 09:35
14.000 HUF
39.43 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 19:57
6.990 HUF
19.69 USD
Feltöltve: 2023. júl. 02. 12:43
95.000 HUF
267.55 USD
szett
bronz figura
boleradszky
fenyő
veterán kerékpár
horváth márton
munkakönyv
háziáldás
ködlámpa
bartl
vertcsipke
tabernákulum
benkhard ágost
unterweissbach
vásárhelyi kovács tibor
ovális asztal
konyhai
szász endre porcelán
gosztonyi
szűz mária szobor
cilinder
ámos
hálós
metagalaktika
fischer ignác